• Yenibağlar Mahallesi Seylap Caddesi 12/D

Hakkımızda

2012 Yılında Eskişehir de hizmet vermeye başlayan firmamız kısa sürede Eskişehir'in en iyi kuaförleri arasındaki yerini almıştır.

Beyaz Bayan Kuaför ve güzellik merkezi 2012 yılının Şubat Ayında Eskişehir Şair Fuzuli Caddesinde kurularak, değerli müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Salonumuzda çalışan deneyimli bay-bayan personelden oluşan kadrosu ile kuaför ve güzellik branşlarında profesyonel olarak hizmet etmektedir.

Tüm Personelimiz Kendi branşlarında eğitimleri almış olup yetki belgesi ve eğitim sertifikalarına saç tasarımının yanı sıra
Cilt Bakımı el, ayak bakımları, tırnak süslemeleri ve günün popüler uygun saç modelleriyle birlikte sizlere hizmet etmekteyiz.

Kaliteli ürünlerle en iyi hizmet politikamızla yolumuza tüm hızımızla devam ediyoruz. Kaliteli ve tecrübeli personelimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize çok daha fazlasını sunmaya devam edeceğiz.

Eskişehir’de En iyi Bayan Kuaför diyince akla gelen ilk isim Bayan Kuaför ,Bakım ve güzelliğe dair aradığınız her şeyi uzman ve tecrübeli kadromuz ile rahat salonumuzda, beklemeden gerçekleşmesi için sizlere hizmetimizi devam ettiriyoruz. Bizim için önemli olan Müşteri memnuniyeti olmakla beraber kaliteli ürünlerle dünyaca ünlü markaları birleştirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeyi ilke edindik.

 

Ayrıca salonumuzda saç kesiminden, boyaya, röfleden, balyaja, ağda hizmetinden, cilt ve El-Ayak Bakımına kadar her türlü bayan kuaförlük hizmetini veriyoruz. Eskişehir Müşteri rahatlığını önplana alarak özel salon tasarımı yaptıran Eskişehir Beyaz Kuaför, ferah ortamı ve müşterisine her an sunduğu sıcak ya da soğuk içeçekleriyle müşteri memnuniyetini en önemli amaç olarak benimsemiştir. Eskişehir ilimizde Bayanların mutluluğu ve kendilerini daha güzel hissetmelerini sağlamak için bu hizmetlerini vermeye de aynı sevgi ve istekle devam edecektir.

Hakkımızda

Yeniliklerimiz ve Kampanyanlarımız İçin Bize Ulaşın !

Çalıştığımız Markalar