• Yenibağlar Mahallesi Seylap Caddesi 12/D
Lazer Epilasyon

2023 yılı Düğün Sezonunun açılması ile Yeni evlenecek arkadaşlarımız ve gelin adaylarının internet üzerinden Gelin Başı ve Gelin Makyajı konusunda araştırmaya başladılar bile.

Bizde tam bu sırada sizlere güzel bir makale hazırladık. Gelin Başı Nasıl olmalı ten ve yüz hatlarına göre gelinin saçı nasıl seçilmeli sizin yüzünüze hangi saç modeli daha uygun olur gibi sorunlarınıza cevap bulabileceğiniz harika bir makale hazırladık.

Eskişehir’de Gelin Başı ve Saç Yapımı ve Makyaj Hakkında Makalemize Hoş geldiniz

Gelin Başı Modelleri Resimleri

2019 Gelin Başı Modelleri ve Dikkat Edilecek Hususlar

Salonumuz Eskişehir Beyaz Bayan Kuaförü profesyonel bay ve bayan personeli ile “gelin başı ve makyajı” hizmetine özel olarak özen gösteriyor. Çünkü her bayan, gelin saçı ve gelin makyajı ile düğün konuklarının o güne dek gördüğü en güzel gelin olmayı kesinlikle hak eder. Öncesinde yapacak olduğumuz saç ve makyaj provası ile kendinizi, en özel gününüze hazır rahat ve hazır hissetmenizi sağlıyoruz.

Gelin Başı Resimlerimize ulaşmak için Tıklayınız...

Sizlere En uygun Gelin Başı Kuaför Masraflarını sunarak hem bütçenize hemde Estetik görünümüze dikkat ediyoruz. Eskişehir’de En uygun Gelin başı ve Porselen Makyajı yaptırabileceğiniz en kaliteli mekanlardan bir tanesine sizleride bekliyoruz.

Sol Tarafta Beyaz Bayan Kuaförünün KURUCU ortaklarından Hem Makyöz ve Saç Estetik Uzmanı Seda hanıma ait professional Porselen Makyaj resimlerini sunuyoruz. Müşteri Memnuniyetini öne çıkartan firmamız Eskişehir de bir marka olan Beyaz Bayan Kuaförü, sizleri modern çizgiler, trendler dünyasına çağırıyor. 2012 den beri Genç ve Dinamik Yapısı ile, sıcak, samimi, kaliteli güler yüzlü hizmetiyle yüzünüze gülümsemeler ve hayatınıza renkler ile mutluluklar katmanın heyecanı içerisindeyiz.
 

Beyaz Bayan kuaföründen Teklif Almak için Mutlaka Bizimle İrtibata geçiniz.

Eskişehir Gelin Başı Kuaförleri , En İyi Eskişehir Gelin Saçı Kuaförü

Çalıştığımız Markalar