0222 321 18 80

Gelin Başı

Eskişehir’de Gelin Başı ve Saç Yapımı ve Makyaj Hakkında Makalemize Hoş geldiniz.

Öncelikle Gelin Başı ve Saçı modellerimiz için Fotoğraf Galerisine ulaşmak için aşağıdaki Linke Tıklayınız..

Gelin Başı Modelleri Resimleri

2015 Gelin Başı Modelleri ve Dikkat Edilecek Hususlar

Salonumuz Eskişehir Beyaz Bayan Kuaförü profesyonel bay ve bayan personeli ile “gelin başı ve makyajı” hizmetine özel olarak özen gösteriyor. Çünkü her bayan, gelin saçı ve gelin makyajı ile düğün konuklarının o güne dek gördüğü en güzel gelin olmayı kesinlikle hak eder. Öncesinde yapacak olduğumuz saç ve makyaj provası ile kendinizi, en özel gününüze hazır rahat ve hazır hissetmenizi sağlıyoruz.

Sizlere En uygun Gelin Başı Kuaför Masraflarını sunarak hem bütçenize hemde Estetik görünümüze dikkat ediyoruz. Eskişehir’de En uygun Gelin başı ve Porselen Makyajı yaptırabileceğiniz en kaliteli mekanlardan bir tanesine sizleride bekliyoruz.

Sol Tarafta Beyaz Bayan Kuaförünün KURUCU ortaklarından Hem Makyöz ve Saç Estetik Uzmanı Seda hanıma ait professional Porselen Makyaj resimlerini sunuyoruz. Müşteri Memnuniyetini öne çıkartan firmamız Eskişehir de bir marka olan Beyaz Bayan Kuaförü, sizleri modern çizgiler, trendler dünyasına çağırıyor. 2012 den beri Genç ve Dinamik Yapısı ile, sıcak, samimi, kaliteli güler yüzlü hizmetiyle yüzünüze gülümsemeler ve hayatınıza renkler ile mutluluklar katmanın heyecanı içerisindeyiz.

Beyaz Bayan kuaföründen Teklif Almak için Mutlaka Bizimle İrtibata geçiniz.