0222 321 18 80

Saç Kaynak

En uygun Fiyat ve Müşteri Memnuniyeti Hangi Kuaförde sorularına cevap veriyoruz.
Doğal saçlar ile hiçbir kimyasal işleme tabi tutulmadan saçlarınıza ufak halka ve pense yardımıyla kitlenecek ve saçlarınız gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz doğallık ve uzunlukta olmasını sağlıyoruz.  Üstelik Uzman kadromuz ile Ferah ve geniş salonumuzda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi planlıyoruz. Vizyonumuz Müşteri Memnuniyetidir.
 Dünyaca ünlü bakım malzemeleri ve son teknoloji uygulamaların kullanıldığı Beyaz Bayan Kuaförü ile Rapunzel gibi upuzun saçlara, bakımlı el ve ayaklara sahip olabilirsiniz! Bu işlemler için zamanınızı boşa harcamanıza hiç gerek yok. Sadece Beyaz Bayan Kuaföre uğramanız yeterli En uygun fiyatları sizler için hazırladık. Mutlaka Uğrayın.

Eskişehir Beyaz Bayan Kuaföründen Saç Kaynak ve Çıt Çıt hizmeti için en doğru adrestesiniz. Professional Bay Bayan personelimizle Eskişehir Şair Fuzuli Caddesi 13 numarada Hizmetinizdeyiz.
Saçlarınızın rengini dilediğiniz zaman değiştirme şansınız bulunmaktadır, istediğiniz modeli saçınıza uygulayabiliriz fakat Saç uzatma en büyük problemdir. Bir düşünün saçlarınızı uzatmanız ne kadar sürer ? Eskişehir’de Kaynak ve Çıt Çıt Nerede yapılır?
SİZLER İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ REFERANS KAYNAK VE ÇITÇIT RESİMLERİ

 

KUAFÖR: ALİ AKBAŞ

Hepsi %100 doğal insan saçından yapılan kaynaklarda sentetik, suni veya plastik içeren malzemeler kullanılmadığından doğal bir görünüme sahip olursunuz.

 

AYRICA;

Brezilya Fönü Nasıl Yapılır?

Ombre Nasıl Yapılır?

Saç Kesimi Eskişehir

Porselen Makyaj Nedir ? 

Saç Kaynak Fiyatları?

Konularımıza da göz atabilirsiniz… Beyaz Bayan Kuaförü olarak ilginize Teşekkürler…. Görüşleriniz Buradan Bildirebilirsiniz…